Створення додатку на React Native: замовити розробку мобільних додатків на react native від компанії Brander

Ми повністю довіряємо нашим технічним талантам і їхньому росту в нашій організації щонайменше тому, що ми не можемо йти вперед і рости без наших команд. Навчальний Центр пропонує гнучкий графік навчання та індивідуальний вакансія React Native Розробник підхід до кожного клієнта. Досвідчений практик в ролі викладача навчить вас основ роботи з фреймворком React Native, забезпечить інформацією і додатковою літературою для самостійного вивчення.

React Native Розробник

Ми створюємо продукти, що змінюють життя та ламають правила гри в категорії. Територіально знаходимося в Україні, реально — по всьому світу. Курси «Алгоритмічні завдання та основи їх вирішення» в Києві. React і React Native – взаємозамінність, відмінності й застосування.

React. JS/React Town, FrontEndReact.JS/React Native, Front-End developer

Складність проекту і наповнення — два аспекти формування вартості розробки мобільних додатків на React Native. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту. Діджитал-агентство “Brander” займається розробкою сайтів і додатків для бізнесу вже понад 10 років. Додатки на React Native використовує Discord, Bloomberg, Airbnb, Whym, SoundCloud і навіть Microsoft OneDrive, і це тільки найвідоміші з брендів, які оцінили переваги технології. Швидше за все ви не раз користувалися проєктами, написаними на цьому фреймворку, а деякі з них, можливо, створили ми. Подивитися на приклади додатків на React Native, розроблені Brander можна в портфоліо.

Комплексна технічна підтримка дає змогу своєчасно та оперативно усувати можливі недоліки, вносити виправлення та вдосконалення. Ті, для кого JavaScript є основною мовою програмування, віддають перевагу бібліотеці React.js (70%), далі за популярністю — Angular (19%). Також вони частіше використовують Vue.js (22%), jQuery (12%), React Native (10%), WordPress (3%), ніж ті, в кого основна мова програмування TypeScript. Програма базового рівня дозволить познайомитися з тонкощами використання фреймворка React Native. React Native пропонує ряд інтегрованих компонентів, що дозволяє розробникам швидко і ефективно виконувати основні завдання.

Налаштування робочого середовища і можливі проблеми. Налаштовувати елементи програми, виконувати їх стилізацію. Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені. Якщо ідея дійсно варта уваги і часу, ми радо втілимо її в життя. Співпраця з експертами предметної області з метою глибокого розуміння бізнес-процесів, що автоматизуються.

Ви швидко запустите на ринок мінімально життєздатний продукт з трендовим дизайном і незвичайними функціями і де можете тестувати гіпотези, отримуючи зворотний зв’язок від користувачів обох платформ. Так, ми можемо/будемо використовувати VPN, і, звичайно, Ви можете використовувати будь-які інструменти з поточного арсеналу Вашої компанії, а також можете передати їх нам. Якщо є необхідність у проведенні навчання, будь ласка, враховуйте це під час нашого ввідного інструктажу для Ваших React Native розробників. І насамкінець, якщо є необхідність у ліцензіях, будь ласка, переконайтесь, що для розробника придбані усі ліцензії на відповідне програмне забезпечення. Якщо у вас є ідея, що вимагає персоналізованого і нестандартного підходу, а також бажання швидко отримати якісний результат, то вам точно підходить React Native і “Брендер”.

В нашому QA-відділі у кожного є крута можливість долучитися до побудови та посилення внутрішніх процесів. Швидкість розробки на React – одна з головних його переваг. Час, якого вимагатиме процес, визначається основними завданнями проєкту, вимогами замовника до нього, логікою та функціоналом.

Єдиний випадок, коли вам точно не підійде React Native — якщо ви не збираєтеся запускати проєкт відразу ж або не готові платити за подальшу підтримку. Фреймворку трохи більше ніж 5 років, що дуже мало — деяких щодо базових компонентів в ньому немає і поновлення, за якими потрібно стежити, з’являються дуже часто. Це добре в перспективі і говорить про популярність рішення, але зараз не можна зробити проєкт і запустити його через пів року.

Похожие материалы

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення. Використовувати основні функції React Native для розробки простих додатків. Впродовж 10 років роботи на ринку ІТ нам вдалося сформувати команду справжніх фахівців своєї справи, яка з ентузіазмом зустрічає нові виклики та постійно розвивається. Ми відповідаємо за свою роботу, тому створюємо системи високої якості з незвичайним дизайном. Застосовуючи набуті вміння, наша команда забезпечує можливість кожному замовнику вийти на новий рівень та розповісти цільовій аудиторії про свої товари та послуги.

За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua. З урахуванням загальної концепції проєкту та фірмового стилю створюються всі складові web-дизайну, повністю готується візуальна композиція. Розробка результативних застосунків будь-якої складності. Наші клієнти завжди одержують надійні, масштабовані застосунки з відмінною підтримкою. На React Native створюються вебзастосунки, здатні однаково функціонувати на різних платформах, з огляду на характерні особливості кожної з них. Подібні розробки мають значні вигоди – істотно скорочують термін запуску проєкту та зменшують витрати на реалізацію та підтримку його після старту.

Одна з головних причин звернути увагу на React Native — приклади додатків. Писати на цьому фреймворку ігри та програми для роботи з big data не вийде (для них краще вибрати нативні мови), але можна запускати по-справжньому масштабні проєкти. Замість того щоб розробляти два різних додатки, програмісти створюють дві версії одного і того ж, для iOS і Android відповідно. Вони ідентичні на 60-70%, а значить, загальна кількість коду, який потрібно тестувати і виправляти на етапі розробки, вдвічі менше. Це додаток для обміну та завантаження творів мистецтва на виставки в сучасних музеях, а також продажу іншим колекціонерам.

Відмінності можуть бути як внутрішніми, так і зовнішніми (ви отримаєте один або два прототипи). У будь-якому випадку дизайн буде створений з урахуванням UX/UI трендів і в стилістиці вашого бренду. Якщо у вас ще немає фірмового стилю, наші дизайнери створять його для вас. Кольори, контент, розташування блоків та інші дрібниці будуть розповідати користувачеві про вас і підводити його до цільового дії.

React Native розробник (strong junior) (вакансія неактивна)

Насамперед це можна пояснити тим, що у Front-еnd працює менше досвідчених спеціалістів, ніж серед інших спеціалізацій. Якщо порівнювати розробників з однаковим досвідом роботи, то різниця в зарплатах зникає, і досвідчені фронтендери отримують такі ж зарплати, як і спеціалісти у Back-еnd, Full Stack та Mobile. Технічна частина складається зі створення архітектури додатку, підключення бібліотек і модулів, а також реалізації кастомних рішень. Після того як back-end розробники закінчать свою частину роботи, front-end фахівці приступлять до її об’єднання з дизайн-макетом, щоб додаток стало виглядати, як в ТЗ.

Це одна з найбільших переваг для Вас і наших React Native розробників. Саме через це ми зазвичай дозволяємо нашим клієнтам безпосередньо керувати їхніми React Native розробниками. Ви знаєте сферу застосування Вашого React Native рішення чи продукту краще ніж будь-хто. На запит, від Вашого імені, ми також забезпечуємо управління проектами Ваших React Native розробників.

React Native Розробник

Продукт повинен пройти всебічне тестування, щоби можна було переконатися в коректній його поведінці за умови позаштатних ситуацій. Далі йде публікація в Google Play, App Store. На цьому етапі детально обговорюються всі нюанси майбутнього функціоналу, формуються конкретні вимоги до інтерфейсу, продуктивності, безпеки, встановлюються терміни виконання. Завдяки ТЗ команда чітко й послідовно реалізує ідею замовника. Проєкти, над якими ми працюємо, неодноразово тестуються в популярних браузерах та на різних мобільних пристроях для своєчасного виявлення та усунення будь-яких можливих вразливостей. Створюючи високоефективні рішення, ми продовжуємо співпрацю з замовниками після запуску проєкту – повна технічна підтримка, просування, удосконалення, масштабування.

Ви успішно зберегли пошук

Сміливо став запитання менторові, якщо домашнє завдання видається занадто складним. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. Ми ретельно перевіряємо наші ресурси на предмет їхньої максимальної відповідності Вашим вимогам. Водночас ми розуміємо, що не кожен розробник ідеально підходитиме кожній компанії.

  • Senior Full Stack Engineer Ми шукаємо досвідченого Full-Stack інженера, щоб приєднатися до роботи з американським стартапом та допомогти нам будувати торговельний онлайн-майданчик з нуля.
  • Ми завжди скрупульозно вивчаємо специфіку бізнесу та прагнемо вийти за межі стандартів, щоб у найкоротші терміни запустити бездоганний проєкт.
  • Успішно завершивши курс, ти станеш вагомою та цінною частиною індустрії.
  • І, власне, BA сам обирає, в якому напрямку йому/їй цікавіше розвиватися.
  • Тому PM може впливати на розвиток продукту, реалізувати свої ідеї та ідеї команди.
  • Senior-розробникам, які хотіли б відійти від чистого програмування в сторону архітектури програмного забезпечення.

Наша команда завжди на зв’язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом. Досвідчені розробники можуть зробити робочий і прибутковий проєкт з вашої ідеї, використавши React Native, а документація з відкритих джерел допоможе їм в цьому. Це дійсно простий і зручний фреймворк для всіх, хто знайомий з JS і React, а також розбирається в мобільній розробці. У https://wizardsdev.com/ React Native немає проблем, властивих іншим кросплатформним фреймворками, завдяки використанню нативних API. Гібридні додатки, написані, наприклад, на Ionic, імітують середу браузера (ви отримуєте рішення, яке дуже схоже на мобільну версію сайту). З RN у ваших користувачів буде правильне, хороше враження від інтерфейсу — все рухається плавно і швидко, відгукується на взаємодію.

Наші IT-відеоуроки

Наприклад, один з наших проектів — мобільний застосунок для школи водіїв, де ти реєструєшся, ходиш на курси, отримуєш фідбек від інструктора. https://wizardsdev.com/ Це сервіс, який трансформує ринок, за ним — майбутнє. У нас в компанії є різні проекти, як тематично, так і по формату, тривалості, командах.

Вебінар «Просування в Інстаграм: адаптуємо стратегію до трендів»

Персоналізований інтерфейс — головний аргумент на користь того, щоб використовувати react native, завантажити додаток написаний на ньому, значить отримати новий користувальницький досвід. Ваш проєкт більше не зобов’язаний виглядати схожим на стандартні програми під iOS і Android. Всесвітній успіх React Native виправданий багатьма причинами. Додамо до цих переваг можливість для фронтенд-розробників створювати потужні вебзастосунки, у яких інтерфейс максимально швидко відповідає на будь-які дії користувача. Саме дизайн — та частина програми, яку потрібно розробляти окремо для пристроїв на iOS і Android.

Резюме Разработчик React Native

До речі, нативні модулі приєднуються автоматично, що дозволяє розробникам не витрачати час на імпорт і швидше почати користуватися бібліотеками. Деяким компаніям може бути вкрай непросто знайти й утримати відданого React Native програміста. Наша процедура прийому на роботу строга, щоб належним чином відібрати наших React Native розробників в Україна.

За півроку-рік можна спокійно вирости до менеджера. Зона відповідальності представника з розвитку продажів — це перший контакт з клієнтом. SDR кваліфікує клієнта на початкових етапах, проводить introductory call, пітчить сервіси та команду. Якщо комунікація успішна, то ліда передають business development manager. Ми відкриті до нових дизайн-рішень, вітаємо креатив як у спілкуванні з клієнтом, так і в робочому підході.

Автор: Alex Kols

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *